صفحه اصلیرهگیریرویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا
آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فرید پرفیوم بوده است و فرید پرفیوم در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی فرید پرفیوم خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.
رویه ‏های خدمات پس از فروش فرید پرفیوم با توجه به نوع مشکل پیش آمده، به شرح زیر هستند:
 
اشکالات فنی در کالای خریداری شده
از آنجا که گاهی مشتریان برای کالای خریداری شده به فرصت بیشتری نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر فریدپرفیوم فرصت برگشت کالاهای فروخته شده را از 48 ساعت به 7 روز کاری پس از تحویل افزایش داده است.
 
جهت استفاده از این سرویس به نکته‏‏ های زیر دقت بفرمایید:
جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد  باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تماس 09365635858 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما به خدمات پس از فروش فرید پرفیوم اطلاع داده شود.
کارشناسان خدمات پس از فروش فرید پرفیوم ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏کنند. در صورتی که ایراد توسط کارشناسان فرید پرفیوم تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با برند دیگری جایگزین نمایید. در صورت درخواست مشتری، امکان استرداد کالا نیز وجود دارد.
برای ارسال کالای دارای ایراد  به فرید پرفیوم، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی  و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.مشتری گرامی  از آنجا که محصولات آرایشی و بهداشتی  مستقیما با سلامت مصرف کننده در ارتباط می باشد،لذا این سرویس اشکال‏‏هایی که در اثر استفاده نادرست یا باز شدن  کالا یا محصول  توسط خریدار مصرف شده باشد،را شامل نمی‏‏شود.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود ( باید کالای برگشتی از حالت پلمپ خارج نشده و باز نشده باشد و همچنین ایرادی به جعبه یا خود محصول وارد نشده و صدمه ندیده باشد) در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 
مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت
در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده برای نمونه رنگ آن با سفارش ثبت شده اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت جزئیات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‏ های زیر دقت بفرمایید:
در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فرید پرفیوم اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
جهت هماهنگی از طریق شماره تماس 09365635858 و یا  از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش فرید پرفیوم اطلاع داده شود.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
برای ارسال کالای دارای مغایرت به فرید پرفیوم، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و  فاکتور به صورت کامل به همراه آن فرستاده شود و در غیر این صورت تا تکمیل کردن موارد فوق اقدامی از سوی فرید پرفیوم صورت نمی‏‏گیرد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش فرید پرفیوم، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
هزینه ‏‏های ارسال کالا در صورت تایید ایراد و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده فرید پرفیوم است. ولی در موارد دیگر   خود مشتری هزینه پستی برگشت را باید بپردازد.
 
انصراف از خرید
در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏تر قبل از ارسال پستی ،انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات فرید پرفیوم اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگری به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
برای ارسال به فرید پرفیوم، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و  فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فرید پرفیوم دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده،   آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
در چنین مواردی هزینه‏ استرداد کالا به عهده مشتری است و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کالا با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ شود.
جهت هماهنگی باید از طریق شماره تماس 09365635858 و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما به واحد خدمات پس از فروش فرید پرفیوم اطلاع داده شود.
 
آسیب‏های فیزیکی ناشی از حمل و نقل
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فرید پرفیوم تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‏کند.
آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فرید پرفیوم اطلاع داده شود.
کالای آسیب دیده و متعلقات آن به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش فرید پرفیوم ارسال شود.
در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فرید پرفیوم عودت شود.
فرید پرفیوم همواره می‏کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را، پیش، حین و پس از خرید فراهم آورد.

اطلاعات تماس

آدرس: آذربایجان غربی - سردشت - بازارچه کالاهای مرزی گلزار - پلاک 152 

روشهای سفارش

1. پرداخت از طریق کارت شتاب

2. پرداخت وجه به مامور پست هنگام تحویل کالا.

 

 

درباره ما

faridperfume مرکز تخصصی سفارش و خرید محصولات اصلی برندهای معروف محصولات آرایشی وبهداشتی وعطر و ادکلن دنیا در ایران است . این مرکز با حذف واسطه محصولات آرایشی و بهداشتی اصلی خریدی آسان و لذت بخش را برای شما مشتریان گرامی مهیا کرده است